logo make up igh
Wizażystka Agnieszka Tomczuk

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,

ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.”

Coco Chanel

 

Nazywam się Agnieszka Tomczuk. Od ponad 10 lat mam to szczęście, że wykonuję to co kocham – poprzez poprawę wyglądu, wizerunku, pomagam kobietom kwitnąć!

 

W 2003 roku pod okiem profesjonalistki Marii Lubowickiej, zdobyłam takie umiejętności jak:

- wykonywanie analizy kolorystycznej, która polega na doborze pasujących nam barw;

- modelowanie twarzy oraz makijaż na różne okoliczności, ukazujący atuty, które przecież każda z nas posiada;

- stylizacja sylwetki,

- autoprezentacja

- wizaż i stylizacja ślubna, jakże istotna w tym najważniejszym dniu.

 

Właściwie od tego momentu zaczęła się moja droga, ku zgłębianiu tajników piękna. Udział w akademii pielęgnacji skóry oraz zakończenie szkoły makijażu, prowadzonej przez jednego z najlepszych wizażystów w Polsce – Andrzeja Sawickiego, dopełnił moją wiedzę oraz doświadczenie. Zdając sobie sprawę, z istotnego wpływu stanu skóry na nasz wygląd zaczęłam szuka możliwości, by i w tej kwestii wykorzystywa dostępne narzędzia.

 

Ukończyłam kurs kreatorów piękna, prowadzony przez Miriam Prestia (USA), po którym spełniłam wszystkie warunki konieczne do uzyskania tytułu trenera – pracując z aparatem do analizy skóry w powiększeniu SAM. Daje to niesamowitą możliwość, by ujrze swoją skórę w innym świetle. Promienie ultrafioletowe, przenikając do głębszych warstw skóry ukazują typ skóry, jej stany, przebarwienia i ich rodzaje, stopień nawilżenia bądź przetłuszczenia skóry, zatkanych porów. Wszystko to czego nie dostrzegamy w świetle dziennym, „jak na dłoni” jest widoczne w aparacie.

 

Oczywiście, pracując z kosmetykami najwyższej jakości ARTISTRY – światowym liderem w segmencie prestiżowych kosmetyków pielęgnacyjnych, możemy osiągnąć już przez zaledwie 6 tygodni rewelacyjne efekty oraz diametralną poprawę stanu skóry!

 

Dopełnieniem nieskazitelnego wyglądu, jest odpowiednie dobranie diety bądź mikroelementów i witamin niezbędnych dla zdrowia. Dlatego też rozpoczęłam współpracę z Laboratorium pierwiastków Śladowych Biomol-Med., które wykonuje analizę pierwiastkową na podstawie włosów. To badanie bardzo profesjonalne, określające nasze tempo metaboliczne, stężenia mikro i makroelementów w organizmie oraz określające naszą indywidualną dietę.


 

Nasze certyfikaty:


SZYBKI KONTAKT

  • Telefon: 606 534 153
  • Email: aatomczuk@wp.pl
  • Strona www: www.wizaz-opole.igh.pl

MAPA DOJAZDU