logo porednik
Pośrednik. Opolski tygodnik ogłoszeniowy


Gazeta Pośrednik to lokalna gazeta ogłoszeniowa. Dzięki nam możesz nadać ogłoszenie, które ukaże się w gazecie i Internecie (e-wydanie). Ogłoszenia są lokalne.

Dzięki temu bez problemu możesz zobaczyć kupowany przedmiot spotykając się ze sprzedającym, może to Twój sąsiad.

Dlaczego warto nadać ogłoszenie do gazety Pośrednik ?

lokalny zasięg, potencjalni kupujący dodanie ogłoszenia jest bezpłatne, ogłoszenia w szczegółowych kategoriach, posortowane alfabetycznie - bez problemu znajdziesz to czego szukasz bez paczek, kurierów i Pań na poczcie, z kupującym możesz umówić się osobiście, tak jak Ty jest z Opola

 

Tygodnik Pośrednik jest czasopismem reklamowo-ogłoszeniowym. Ogłoszenia drobne – prywatne typu: sprzedam, kupię, zamienię są drukowane bezpłatnie. Pismo jest wydawane w cyklu tygodniowym na obszarze województwa opolskiego od 1997r.

Cykl wydawniczy to czwartek. Tygodnik Pośrednik jest dostępny w sieciach sprzedaży prasy (kioski, saloniki prasowe, stacje pali, sklepy i itp).

Cotygodniowo oferujemy Państwu kilka tysięcy ogłoszeń drobnych, które są przyjmowane bezpłatnie. Ponadto publikujemy reklamy firm oraz oferty większości biur nieruchomości, pośrednictwa pracy, komisów samochodowych i innych firm przestawiających swoje oferty.

Zapraszamy do współpracy

Redakcja Opolskiego Tygodnika Pośrednik

 


JAK MOŻNA NADAĆ OGŁOSZENIE ?

Dodać ogłoszenie do gazety Pośrednik można na wiele sposobów tak jak Ci najwygodniej. Przez internet, telefonicznie, na kuponie z gazety lub przez SMS.

Ogłoszenie nadane na kuponach z jednej gazety może ukazać się nawet w 4 wydaniach. Istnieje możliwość dodania ogłoszenia na więcej wydań w biurze redakcji lub przez SMS.

Ogłoszenia bezpłatne przyjęte telefonicznie oraz przez stronę internetową, ukażą się w jednym wydaniu gazety.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Ozimska 48/63 IIp, Opole
  • Telefon: 77 454 64 21
  • Email: ogloszenia@gazeta-posrednik.pl
  • Strona www: www.gazeta-posrednik.pl

MAPA DOJAZDU