mb logo
MB Biuro Rachunkowe

 

MB Biuro Rachunkowe Serwis Bernard Teichmann Marek Gonet S.J. powstało w 2006 roku, swoją ofertę skierowało do wszystkich tych, którzy chcą prowadzić bezpiecznie i pewnie swoją działalność gospodarczą.

 

Na to poczucie bezpieczeństwa pozwala ponad 15-letnie doświadczenie załóżycieli Biura MB, pracujących w swojej karierze zawodowej na stanowiskach począwszy od specjalistów, głównych księgowych do kierowników centrów finansowo-księgowych w firmach produkcyjnych wchodzących w skład międzynarodowych Grup Kapitałowych oraz podmiotów polskich.

 

Właściciele Biura Rachunkowego MB posiadają uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Obsługujemy klientów z Opola i okolic, rejonów Strzelec Opolskich, Kluczborka oraz Brzegu i innych.. Dojeżdżamy do klientów.

 

Rozwijając umiejętności, tworzymy profesjonalne usługi służące Naszym Klientom.

Strategia działalności MB Biuro Rachunkowe Serwis Bernard Teichmann Marek Gonat S.J. opiera się na wspomaganiu rozwoju naszych klientów i tym samym podniesienia poziomu świadczonych przez nas usług. Oferujemy profesjonalną obsługę, dobrą atmosferę i miłe relacje z klientem, doradztwo w ramach prowadzonej obsługi oraz dojazd do klienta.

 

Kierunki rozwoju MB Biuro Rachunkowe Serwis Bernard Teichmann Marek Gonet S.J. obejmują:

 

- rozszerzanie proponowanych usług,
- doskonalenie relacji z Klientami poprzez zrozumienie o współpracę,
- uzyskanie przewagi konkurencyjnej poprzez ciągłe doskonalenie usług,

   

  Biuro MB specjalizuje się w:

  - obsłudze ewidencji ksiegowej, rozliczeń z budżetem Państwa, rozliczenie kadr i płac, sporządzanie sprawozdań finansowych, sprawozdań dla potrzeb Urzędu Statystycznego, INTRASTAT, tworzenia raportów dla potrzeb zarządzania firmą.

  oraz innych usług takich jak:

  - doradztwo w zakresie uzyskiwania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, opracowywania business-planów, planów finansowych, sporządzania wniosków kredytowych, ubezpieczeniowych i leasingowych, wyboru ofert banków i innych instytucji finansowych, doradztwo finansowe w zakresie funduszy inwestycyjnych.

   

  W zakresie organizacji przedsiębiorstwa pomagamy w tworzeniu:

  - regulaminów przedsiębiorstwa,
  - opracowanie zasad polityki rachunkowości,
  - zasad obiegu dokumentów,
  - instrukcji inwentaryzacyjnej,
  - instrukcji gospodarki kasowej,
  - regulaminu wynagradzania i ZFŚS i innych
  - dokumentacji transakcji pomiędzy firmami powiązanymi i inne

SZYBKI KONTAKT

 • Adres: Chabrów 50A, Opole
 • Telefon: 696 714 554
 • Email: biuro@mbbiuroserwis.pl
 • Strona www: www.mbbiuroserwis.pl

MAPA DOJAZDU