logo hunterinvest
Hunterinvest

Nikt nie zna Opola i Opolskiego tak dobrze jak my! Znamy zarówno lokalny rynek nieruchomości, jak i potrzeby naszych klientów. Udostępniamy największą bazę ogłoszeń z Opola. Nasi specjaliści pomogą w znalezieniu nieruchomości, a następnie przeprowadzą Państwa przez cały proces kupna bądź wynajmu mieszkania, oferując wsparcie na każdym etapie.

Pomożemy również w sprzedaży lokalu, zapewniając aktywną promocję oferty. W ramach obsługi transakcji oferujemy znacznie więcej niż inne agencje nieruchomości - udzielimy Państwu porad z zakresu home staging, wynegocjujemy tańszy kredyt, dokonamy wyceny nieruchomości, a także pomożemy w kwestiach prawnych.

Tym, co wyróżnia nasze biuro wśród innych agencji nieruchomości, jest rzetelność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Skutecznie zmieniamy stereotyp pośrednika nieruchomości – nasi specjaliści zajmują się określonymi dziedzinami, bo wychodzimy z założenia, że wiedza ogólna to za mało.

Dlatego wybierając Biuro Nieruchomości HunterInvest, powierzacie Państwo swoją sprawę konkretnym osobom, gruntownie wykształconym w zakresie obrotu nieruchomościami, prawa, ekonomii i finansów, budownictwa oraz marketingu. Nasi specjaliści odpowiadają za określone regiony, miasta i dzielnice. Dzięki temu macie Państwo pewność, że szukając mieszkania w Opolu traficie na odpowiedniego pośrednika.

 

Zajrzyj na blog !

Zapraszam na nasz blog, na którym znajdziesz parę słów na temat nieruchomości. , Ciekawostki i nowinki z działu budownictwa i pośrednictwa.


SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Kasprowicza 7/9, Opole
  • Telefon: 535 267 111
  • Email: kontakt@hunterinvest.pl
  • Strona www: www.hunterinvest.pl

MAPA DOJAZDU