finclub logo
Fin Club

Finclub Poland jest spółką córką czeskiej firmy o ponad 20-letniej tradycji na rynkuczeskim. Finclub Poland obecny jest na polskim rynku od ponad 10 lat.

Sprowadzamy na rynki ośmiu państw Europy Środkowej naturalne suplementy diety z Finlandii. Wszystkie fińskie produkty pochodzą od jednego producenta - firmy Hankintatukku Oy, która jest posiadaczem AAA ratingu i jednym z czołowych światowych producentów naturalnych parafarmaceutyków. Finclub jest strategicznym i największym partnerem spółki. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem w Europie Środkowej.

Przed kilku laty z powodzeniem poszerzyliśmy nasz asortyment o 100% naturalne kosmetyki z Aloe Vera od włoskiej spółki Natura & Benessere, oraz o biodegradowalne środki czystości od hiszpańskiej, rodzinnej firmy Codina.

Umożliwiliśmy setkom naszych partnerów handlowych spełnienie marzenia o własnej perspektywicznej firmie, dla tysięcy aktywnych współpracowników jesteśmy partnerami w trosce o zdrowie i urodę, mamy dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którym pomagają nasze produkty.

 

ul. Wojska Polskiego 15, 45-862 Opole

77 474 59 53 | 607 869 999

Pon, Wt, Śr 8:00 – 12:00 | Czw 16:00 – 19:00 | Pt 11:00 - 14:00

 

 

Stawiamy na rzetelność przekazywanych informacji, świadczonych usług, kontaktów zawodowych z partnerami handlowymi oraz pracownikami.

W ośmiu krajach, gdzie Finclub jest obecny na rynkach współpracuje z nami 2000 lekarzy zrzeszonych w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego naszego programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować swoim klientom dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.

Dla polskich klientów są wybierane produkty, które są ukierunkowane na konkretne, specyficzne problemy mieszkańców Polski. Taki wybór zawsze jest konsultowany z naszymi specjalistami z Gremium Lekarskiego.

Nie wydajemy milionów na mega kampanie reklamowe, dla nas najważniejsze są osobiste doświadczenia naszych zadowolonych klientów.


Swoim współpracownikom i partnerom handlowym umożliwiamy długookresowy rozwój osobisty w wielu dziedzinach. Finclub daje możliwość nie tylko dbania o własne zdrowie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnego biznesu.


Jakość jest dla nas słowem kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

„Ważnym jest, że nasze produkty są najwyższej jakości, ale o wiele ważniejsze jest to, że naprawdę Wam pomagają.“

Jan Trojak, założyciel firmy

 


 

 

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: ul. Wojska Polskiego 15, Opole
  • Telefon: 77 474 59 53 | 607 869 999
  • Email: korlab@op.pl
  • Strona www: www.korlab.eu

MAPA DOJAZDU