logo niedostepne igh3
Bodymania

 

Oferujemy pełną gamę nowoczesnych zabiegów związanych z pielęgnacją  twarzy oraz ciała, takich jak wyszczuplanie, modelowanie ,ujędrnianie , redukcja cellulitu, wzmacnianie mięśni… dla szukających relaksu proponujemy masaże.


Zadbamy nie tylko o  ciało  ale również duszę , odprężająca muzyka  połączona z aromaterapią  przyniesie ukojenie po ciężkim dniu, abyś mógł się w pełni zrelaksować.

 

 

W grudniu zachęcamy do zakupu bonów podarunkowych na relaks.

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!

tel. 666 747 274Salon modelowania sylwetki. Kosmetyka twarzy i ciaSalon modelowania sylwetki. Kosmetyka twarzy i ciała.Salon modelowania sylwetki. Kosmetyka twarzy i ciała.Salon kosmetyczny Yasumi Slim Opole powstał z myślą o osobach, które chciałyby się cieszyć piękną i smukłą sylwetką.Oferujemy pełną gamę nowoczesnych zabiegów związanych z pielęgnacją  twarzy oraz ciała , takich jak wyszczuplanie, modelowanie ,ujędrnianie , redukcja cellulitu, wzmacnianie mięśni… dla szukających relaksu proponujemy masaże.Zadbamy nie tylko o  ciało  ale również duszę , odprężająca muzyka  połączona z aromaterapią  przyniesie ukojenie po ciężkim dniu, abyś mógł się w pełni zrelaksować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.Co nas wyróżnia?- Nowoczesny i bezpieczny sprzęt- Indywidualne podejście do klienta- Wykwalifikowany i przyjazny personel- Miła atmosfera- Najniższe ceny na rynkuZadbamy o to by każdy  poczuł się idealnie we własnym ciele.Bezpłatna konsultacja kosmetyczna – zadzwoń i umów się na wizytę!tel. 666 747 274
Salon modelowania sylwetki. Kosmetyka twarzy i ciała.
Salon kosmetyczny Yasumi Slim Opole powstał z myślą o osobach, które chciałyby się cieszyć piękną i smukłą sylwetką.
Oferujemy pełną gamę nowoczesnych zabiegów związanych z pielęgnacją  twarzy oraz ciała , takich jak wyszczuplanie, modelowanie ,ujędrnianie , redukcja cellulitu, wzmacnianie mięśni… dla szukających relaksu proponujemy masaże.
Zadbamy nie tylko o  ciało  ale również duszę , odprężająca muzyka  połączona z aromaterapią  przyniesie ukojenie po ciężkim dniu, abyś mógł się w pełni zrelaksować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Co nas wyróżnia?
- Nowoczesny i bezpieczny sprzęt
- Indywidualne podejście do klienta
- Wykwalifikowany i przyjazny personel
- Miła atmosfera
- Najniższe ceny na rynku
Zadbamy o to by każdy  poczuł się idealnie we własnym ciele.
Bezpłatna konsultacja kosmetyczna – zadzwoń i umów się na wizytę!
tel. 666 747 274

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Wiejska 50, Opole
  • Telefon: 666 747 274

MAPA DOJAZDU